<%=Club.Nombre %>

Actualidad

ÚLTIMS EQUIPS IDEALS DE LA JOIERIA REVERT D'ESTE NOVEMBRE

Amb la Joieria Revert una setmana més trobem l’equip ideal tant de futbol-11 com el del futbol base de la nostra Escola. Estos són els jugadors/es: Al futbol-11 tenim a: PORTER...

Leer más
Últims equips ideals de la Joieria Revert d'este novembre

LA REIVINDICACIÓ DEL FUTBOL-11 I CONFIRMACIÓ DEL FUTBOL-8 A L'ESCOLA

Esta temporada 2022/2023 està sent la de la reivindicació dels nostres equips de futbol-11, que amb constància i treball estan plasmant als partits de lliga tot el que durant les ...

Leer más
La reivindicació del futbol-11 i confirmació del futbol-8 a l'Escola

CAP DE SETMANA DE PARTITS VIBRANTS I IL·LUSIONANTS

Bones noticies les que ens deixa el cap de setmana, amb triomfs pels nostres de vital importància com l’aconseguit per l’equip Juvenil A, que gràcies a un gol de Mel a l&rsqu...

Leer más
Cap de setmana de partits vibrants i il·lusionants

OBERTA LA INSCRIPCIÓ PEL CAMPUS DE NADAL 22/23

Oberta la inscripció per a una nova edició del CAMPUS DE NADAL, que en esta ocasió es celebrarà des del 26 de desembre d’este 2022 fins al 5 de gener del proper 2023....

Leer más
Oberta la inscripció pel Campus de NADAL 22/23
Disponible ja la loteria de Nadal 2022

Disponible ja la loteria de Nadal 2022

Ja es pot recollir els bitllets de loteria en que l'Escola participa este proper 22/12/22 .   ...

Crónicas de Partidos

Próximos Partidos

03/12 PURISIMA
PROMESES SUECA
04/12 PURISIMA
C.F.SPORTING BENISSANO
04/12 PURISIMA
C.D CONTESTANO B
04/12 CAM MUNICIPAL SAN GREGORIO
TORRENT
04/12 ALGEMESI
RACING ALGEMESI
04/12 OLLERIA
OLLERIA

Últimos Resultados

AGULLENT 3 - 2 INFANTIL D
INFANTIL D 1 - 2 CONTESTANO A
PREBENJAMIN A 4 - 0 C.F.AIELO
BENJAMIN A 5 - 1 CIUTAT ALZIRA F.B.A
C.F.RACING XATIVA 0 - 5 PREBENJAMIN A
U.E.ALCUDIA 2 - 4 BENJAMIN A
PREBENJAMIN A 8 - 0 C.D.ENGUERA
INFANTIL D 3 - 0 ATL. MURO A
MURO A 3 - 0 INFANTIL D
LEVANTE U.D. 7 - 1 ALEVIN A
CARLET EMF C.F. 2 - 6 BENJAMIN A
C.F.INTER SAN JOSE 8 - 2 BENJAMIN B
IGNACIO
IGNACIO
INFANTIL A
12
ENRIQUE
ENRIQUE
INFANTIL A
11
EDUARD
EDUARD
PREBENJAMIN A
11
LAURA
LAURA
AMATEUR FEMENINO
6
MIGUEL
MIGUEL
BENJAMIN A
4
ROSENDO
ROSENDO
BENJAMIN A
4
LUCAS
LUCAS
PREBENJAMIN A
4
JULIA
JULIA
AMATEUR FEMENINO
3
ARIADNA
ARIADNA
FEMENINO JUV/CAD
3
NURIA
NURIA
FEMENINO JUV/CAD
2

Cumpleaños

CESC
CESC
PREBENJAMIN A
7
¡ Felíz cumpleaños ! CESC
VICTOR
VICTOR
INFANTIL D 03/12
13
PEDRO
PEDRO
JUVENIL A 04/12
17
PAULA
PAULA
FEMENINO JUV/CAD 07/12
15
CARLA
CARLA
FEMENINO ALEV/BEJN 07/12
10
VEGA
VEGA
FEMENINO ALEV/BEJN 08/12
10
SAUL
SAUL
ALEVIN A 09/12
11
MARC
MARC
CADETE B 18/12
14
MARCOS
MARCOS
CADETE B 19/12
14
RAFAEL
RAFAEL
JUVENIL A 22/12
16